czysta energia najwyższej jakości


Firma EUROGAZ powstała w Golubiu-Dobrzyniu w 1995 roku i od tego czasu zajmuje się kompleksowym zaopatrywaniem klientów w gaz płynny. W działalności firmy korzystamy z najnowszych technologii, nowoczesnego taboru transportowego, wieloletnich doświadczeń oraz kompetentnej kadry kierowniczej i odpowiednio przeszkolonych pracowników.  

Firma EUROGAZ  jest jednym z największych operatorów gazu płynnego w województwie Kujawsko- Pomorskim. Od 1995 roku mamy możliwość dostarczania Państwu gazu płynnego: propanu, propanu-butanu.

EUROGAZ dostarcza wysokogatunkowy gaz płynny na terenie województwa kujawsko-pomorskiego i okolicznych województw na korzystnych dla naszych klientów warunkach po atrakcyjnych cenach.

Rozbudowana sieć punktów sprzedaży gazu w butlach, rozlewnia gazu, własne stacje Auto-gaz, stacje paliw, baza magazynowa oraz cysterny do przewozu gazu to podstawy funkcjonowania naszej firmy, dzięki którym możemy sprostać wymaganiom naszych klientów

Proponowany przez nas gaz, jest nowoczesnym źródłem energii. Nie stwarza żadnych zagrożeń dla środowiska naturalnego i jest jednocześnie uniwersalnym, bardzo wygodnym w użyciu, ekonomicznym i alternatywnym względem innych nośników energii paliwem.

 

Zakres działalności firmy Eurogaz obejmuje :

  • sprzedaż gazu propan-butan w butlach dla odbiorców indywidualnych - poprzez sieć punktów sprzedaży oraz dla odbiorców hurtowych.
  • sprzedaż gazu w butlach syfonowych przeznaczonych do napędu wózków widłowych,
  • sprzedaż gazów technicznych,
  • sprzedaż gazu na stacjach auto-gazu do pojazdów samochodowych,
  • sprzedaż gazu luzem do celów grzewczych (zbiorniki przydomowe).