czysta energia najwyższej jakości


  •   wysokogatunkowy gaz w atrakcyjnych cenach
  •   bezpłatną dzierżawę butli wraz z kontenerem do ich magazynowania
  •   ciągłość dostaw, oraz dogodne terminy płatności
  •   bezpłatny dowóz gazu cysternami i w butlach
  •   butle i gaz posiadające Certyfikaty JakościGAZ NAPĘDOWY
Oferujemy wysokiej jakości gaz propan-butan do stacji Auto-gaz, który posiada certyfikat jakości.

Zapewniamy :

ciągłość dostaw od pon-sob
• terminowość dostaw
• dogodne warunki płatności
• atrakcyjne ceny
GAZ DO CELÓW GRZEWCZYCH
Oferujemy wysokiej jakości gaz propan-butan i propan do celów przemysłowych oraz zbiorników przydomowych.
Sprzedajemy gaz płynny propan, który ma parametry fizyczne zgodne z Polską Normą. To oznacza m.in., że:
• nie ma w nim wody, która może blokować pracę reduktorów
• nie ma w nim tłustych frakcji (tzw. olefin), które porywane podczas parowania odkładałyby się na membranach reduktorów i powodowały inne uboczne skutkiGAZ W BUTLACH 11KG i 33KG
Jednym z produktów firmy EUROGAZ jest gaz płynny w butlach firmowych o pojemności 11 i 33 kg, które są oznaczone znakiem towarowym naszej firmy. Wszystkie napełniane i rozprowadzane u nas butle spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa, są w dobrym stanie technicznym i posiadają bieżącą legalizację.

Gaz w butlach może być zastosowany wszędzie tam, gdzie inne źródła energii są niedostępne. Jest zatem niezastąpiony zarówno w gospodarstwach domowych jak i w domkach letniskowych, na biwakach, festynach i innych imprezach.
Butle gazowe są niezwykle praktyczne i bardzo łatwe w obsłudze. Ich konstrukcja i sposób transportu gwarantują pełne bezpieczeństwo. Podłączenie odbywa się natomiast w sposób nie wymagający specjalnych narzędzi i umiejętności. Gaz w butlach jest całkowicie czysty ekologicznie, co umożliwia stosowanie go zarówno domu jak i na biwaku w lesie.

Każda napełniona butla Eurogaz posiada plombę z folii termokurczliwej na zaworze butli, która jest gwarancją, że butla została sprawdzona pod względem:
• stanu technicznego
• szczelności butli
• jakości wlanego gazu
• prawidłowości napełnienia ( tzw. poduszka powietrzna )
• ilości napełnienia
• miejsca napełnienia w rozlewni Eurogaz.
GAZ W BUTLACH DO ZASILANIA WÓZKÓW WIDŁOWYCH
Gaz płynny jest doskonałym paliwem do wózków widłowych. Stosowanie go daje znaczne oszczędności i umożliwia wygodniejsze korzystanie z wózka. Gaz jest mniej toksyczny od oleju napędowego i benzyny. Jest on specjalnie przystosowany do użytkowania w procesach przetwarzania żywności, zarówno w pomieszczeniach, jak i na otwartej przestrzeni. Jest także tańszy od pozostałych źródeł energii.

Zasilanie silników spalinowych gazem to przede wszystkim:
• czyste spalanie ( brak zanieczyszczeń )
• cicha praca silnika i brak drgań
• tańsza eksploatacja
• przyjazne środowisko
• dostępne paliwo

Eurogaz oferuje Państwu specjalną butlą do zasilania wózków widłowych, która posiada specjalny zawór syfonowy do poboru fazy płynnej, pasujący do standardowego przyłącza wózka. Butla jest bardzo wyraźnie oznakowana, co pozwala uniknąć wszelkich pomyłek instalacyjnych. Spełnia wszelkie wymogi polskich norm.GAZY TECHNICZNE

W swojej ofercie posiadamy również gaz techniczne

STACJE EUROGAZ
Na naszych stacjach sprzedajemy wyłącznie gaz najwyższej jakości. Zarówno transport gazu który odbywa się naszymi firmowymi cysternami do stacji jak i nasze zbiorniki magazynowe znajdujące się pod szczególnym nadzorem podatkowym są dokładnie zabezpieczone przed wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami. Dzięki temu zawsze jesteśmy pewni najwyższej jakości sprzedawanego gazu.

Gwarantujemy również pełne bezpieczeństwo obsługi na naszych stacjach. Nasze stacje spełniają rygorystyczne standardy bezpieczeństwa, a doskonale przeszkolony personel dba o prawidłowy przebieg obsługi. Prócz tego szczycimy się doskonale przeszkoloną kadrą pracowników, którzy z uśmiechem przyjmą Państwa na naszych stacjach.

Dajemy Państwu możliwość tankowania gazu o podwyższonych parametrach użytkowych, pochodzącego z pewnego źródła za konkurencyjną cenę oraz w dogodnej formie płatnościGAZ W BUTLI Z DOSTAWĄ DO DOMU
Realizacja zamówienia uprzednio zamówionego gazu w butli przez telefon odbywa się do 40 min. czasu od złożonego zamówienia. Dotyczy to klientów indywidualnych, firm oraz branży gastronomicznej. Dzięki profesjonalnej obsłudze mają Państwo pewność, że podłączona butla z gazem nie będzie stwarzała dla państwa zagrożenia. Nasi pracownicy posiadają również uprawnienia na montaż kuchenek gazowych.
Oferta skierowana jest dla mieszkańców i firm na terenie Golub-Dobrzyń, Brodnica i Torunia.

REGENERACJA I LEGALIZACJA BUTLI GAZOWYCH LPG

1. naprawy i konserwacji butli LPG,
2. malowania i legalizacji butli LPG.

Proces technologiczny w zakresie regeneracji obejmuje kolejno:
1. oględziny wizualne butli oraz wstępną segregację,
2. wykręcanie zaworów z butli,
3. oczyszczanie wnętrza butli,
4. próba ciśnieniowa,
5. czyszczenie butli ze starej powłoki farby i etykiet,
6. czyszczenie i kalibracja gwintu pod zawór,
7. nanoszenie nowej farby - kolor według wzornika RAL ,
8. nanoszenie loga i instrukcji według zlecenia,
9. wkręcanie zaworów,
10. próba szczelności butli i zaworów,

Prowadzimy Indywidualne ustalenia warunków współpracy z kontrahentem.
Cały proces produkcyjny objęty jest certyfikatem ISO 9001:2009 , co świadczy o wysokiej jakości proponowanych usług przez firmę Eurogaz z uwzględnieniem Polityki Jakości firmy. Realizowane cele to przede wszystkim:
nastawienie na rozwiązywanie problemów naszych klientów,
ciągłe doskonalenie i rozwój,
utrzymanie systemu jakości zgodnego z normą ISO 9001.

Stała współpraca z Urzędem Dozoru Technicznego daje możliwość nadanie legalizacji na kolejne 10 lat każdej ilości zbiorników, których okres dopuszczenia do obrotu się zakończył. Usługa ta może być realizowana zarówno jako element procesu regeneracji butli, jak również osobne zlecenie.